Milí rodičia, milé maminky

Ste rodičmi z Dunajskej Stredy alebo jeho okolia
s dieťatkom vo veku od 1 roka do 5 rokov?
Máte problémy s umiestnením Vášho miminka počas pracovnej doby, prípadne aj dlhšie? Mamičky, bol by Váš kariérny postup ohrozený, keby ste na dlhšiu dobu ostali doma pre materské povinnosti? Ponúkame jedinečné riešenie: detské jasle Kakadémia, prvé súkromné zariadenie takéhoto druhu
v okrese Dunajská Streda. A nie hocijaké!

Kakadémia sa môže stať druhým domovom Vášho dieťatka. Táto novostavba z materiálov najvyššej kvality zaujme Vás aj Vašu ratolesť svojím moderne ladeným exteriérom a interiérom, dvoma triedami so samostatným vchodom pre dve vekové skupiny, hygienickými zariadeniami pre malých princov aj princezné, samostatnými spálňami pre obe skupiny, mini telocvičňou, suchým bazénom so 6000 loptičkami, v lete bazénom a vodnými atrakciami a vybavením špičkovou audio- a videotechnikou. A to všetko v príjemnom, ľahko dostupnom dedinskom prostredí,
2 km od Dunajskej Stredy, s veľkou trávnatou plochou s množstvom certifikovaných atrakcií od removovaných výrobcov, s vlastnou záhradkou, s bezbariérovým prístupom do celého areálu s vlastným parkoviskom pred areálom. Nachádzame sa v bezpečne ohradenom priestore s elektronickým obmedzením vstupu nepovolaným osobám. Kakadémia spĺňa podmienky Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a taktiež požiarneho a bezpečnostného úradu.
 

Vaše zlatko sa bude cítiť u nás ako v raji!

V klimatizovaných miestnostiach s celodenným čistením vzduchu čističkou vzduchu s protipeľovým filtrom, v spálňach vybavených zvlhčovačom vzduchu, drevenými postieľkami a paplónikmi z antialergického materiálu, v objekte dezinfikovanom denne germicídnymi lampami.

A kto sa bude o Vaše dieťatko starať?

Mladý, kreatívny, vzdelaný a kvalifikovaný personál, hlavne mamičky, ktoré majú skúsenosti s vlastnými deťmi, personál pripravený s chuťou pracovať a s kladným vzťahom k deťom.

Chceli by ste si upokojiť srdiečko, že Vaše dieťatko je v dobrých rukách?

Žiadny problém! Prichádza Vám na pomoc kamerový systém zabudovaný v našich priestoroch, ku ktorému máte v prípade záujmu prístup a možnosť tak kedykoľvek potajomky nahliadnuť do života v našom zariadení.

Priorita Kakadémie?

Vytvoriť pre detičky čo najvhodnejšie podmienky na zdravý duševný a telesný vývoj detskej osobnosti.

Výchovný jazyk:

slovenský, maďarský

 
 

Ďalšie informácie:

• nástup možný počas celeho roka;

• limitovaný počet detí;

• možnosť úhrady za služby priamo v zariadení v hotovosti

• v cene za služby sú zahrnuté aj plienky, kozmetiky a hygienické potreby;

• na konci roka USB klúč so zábermi o Vašom dieťatku, ktoré nafotíme počas celého pobytu

 

Milí rodičia! Navštívte nás a presvedčte sa na vlastné oči, že Váš najväčší poklad by bol u nás skutočne šťastný a o jeho duševný a telesný vývoj by bolo vzorne postarané.